6 שאלות שיש לשאול לפני קיום יחסי מין

בין אם אתם נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח או רק מתחילים לחקור מערכת יחסים חדשה, חשוב לדעת את היסודות של קיום יחסי מין בטוחים בהסכמה. לפני שנכנסים למערכת יחסים מינית, חשוב לתקשר עם בן הזוג ולהציב גבולות וציפיות. כדי לעזור להתחיל את השיחה, הנה 6 שאלות לשאול את עצמך או את השותף שלך לפני קיום יחסי מין.
המלצה אול סקס

האם אני מרגיש בטוח עם האדם הזה?
חשוב להרגיש בטוחים לפני ביצוע כל פעילות גופנית עם מישהו. זה כולל בטיחות פיזית, רגשית ונפשית. דברו בפתיחות עם בן או בת הזוג על רמות הנוחות וודאו שהגבולות שלכם מכובדים. אם אי פעם תרגישו לא בטוחים או לחוצים, חשוב לתרגל את הזכות לומר "לא" בכל שלב.

דיברתי על הסכמה?
הסכמה היא החלק החשוב ביותר בכל מערכת יחסים מינית. חשוב לקבל הסכמה ברורה ונלהבת בכל פעם, בכל פעם. יצירת תקשורת פתוחה עם בן הזוג שלך ולוודא שהם מוכנים לעסוק בכל פעילות מינית היא המפתח.

האם בן זוגי ואני באותו עמוד לגבי שיטות למניעת הריון?
אמצעי מניעה הם חלק חשוב בעיסוק בכל פעילות מינית. מחקר ודיון עם השותף שלך אילו שיטות למניעת הריון לעבוד הכי טוב בשבילך הוא המפתח. השיטות יכולות לנוע בין גלולות וטבעות למניעת הריון הורמונליות, התקנים תוך רחמיים ואפילו קונדומים.

האם אני יודע איפה בן זוגי עומד על בדיקות STI ומניעתן?
כאשר מתחילים כל מערכת יחסים מינית חדשה, חשוב לדון בזיהומים המועברים במגע מיני (STIs) ובשיטות בדיקה עם בן / בת הזוג שלך. שוחחו עם בן או בת הזוג שלכם על הבדיקות ושאלו אותם אם הם נבדקו לאחרונה. ככל שתהיו פתוחים יותר לגבי מניעת מחלות מין, כך חיי המין שלכם יהיו בטוחים יותר.

האם אני מבין לגמרי את הסיכונים הרגשיים?
קיום יחסי מין יכול לעורר רגשות עזים. מרגשות של התרגשות ועד עצבנות, אתה צריך לדבר עם השותף שלך על איך כל אחד מכם מעבד את הרגשות האלה. בנוסף, הקפד לדון במצב של מערכת היחסים. זה כולל לוודא כי הפעילות המינית רצויה או רצויה על ידי שני בני הזוג.

האם אני מוכן להתמודד עם ההשלכות?
לא משנה באיזה סוג של אמצעי מניעה את ובן זוגך משתמשים, אין דרך להבטיח שלא תחוו הריון לא מכוון. דונו מה תהיה התוכנית אם אירוע כזה יתרחש.

ניהול שיחה כנה וכנה על נושאים אלה אינו קל, אך הוא הכרחי למערכת יחסים מינית בטוחה ובהסכמה. זכור כי יש לך את הזכות לומר "לא" בכל שלב, וכי תקשורת היא המפתח. שאילת שאלות אלה לפני קיום יחסי מין חשובה לכל מערכת יחסים.

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

בעבר, סיפורי סקס הוסתרו לעתים קרובות במוסדות מחתרתיים מפוקפקים או נלחשו עליהם בשיחות שקטות. אבל בתקופה האחרונה, סיפורי סקס הפכו לחלק מתרבות המיינסטרים, עם מגזינים,…

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

כוכבות פורנו הן כמה מהאנשים המרתקים ביותר בעולם. מעלייתם לתהילה ועד לנוכחותם בשיח העולמי, כוכבי הקולנוע למבוגרים האלה שינו את הדרך שבה אנשים מסתכלים על…

בלוגים ארוטיים: לחקור את העולם של תוכן למבוגרים באינטרנט

בלוגים ארוטיים: לחקור את העולם של תוכן למבוגרים באינטרנט

עולם התוכן המקוון למבוגרים, הידוע בכינויו בלוגים ארוטיים, חווה צמיחה חסרת תקדים בשנים האחרונות. בלוגים של תוכן למבוגרים מספקים מקום לאנשים שמחפשים מגוון סוגים שונים…