לי מורה לשעבר ונערת ליווי בהווה

לי מורה כוסית על שעשתה הסבה מקצועית …

ברוך הבא אל https://www.comic-book-and-strip-service.com/, מה שלומך!? השם שלי ליר (30) חיה במרכז ובעמוד זה אגולל את המניע שלי שמתאר כיצד הפכתי ממורה לאישה דיסקרטית שמתפרנסת באספקת שירותי ליווי .
כמו שאתם בטח יודעים השכר של מורה בישראל הוא לא משהו וזה בלשון המעטה, אז אפשר לומר שהחלטתי להיות מעסה … יותר נכון, החלטתי להיות נערת ליווי, כזו שאפשר למצוא באתרים כמו האתר הזה למשל.
 זהו דבר שלא הסברתי בעבר ובבלוג זה אני ארשום זאת לכולם באופן בלעדי. זהו לא כל כך כתבה מינית ולא תקראו במאמר הזה תיאורים מושכים וכדומה. במידה ואתה בקטע של סיפורי מין, אפשרי לעיין ברשימת הסיפורים כאן.
מחובתי להבהיר שאינני דוחפת אתכן לעשות מה שעשיתי והגילוי בעמוד כאן הוא למטרת אינפורמציה .
מדובר במידע אותנטי שמלווה אותי במהלך התשעה שנה שעברו. הגיל שלי הוא 30, אני נערת ליווי בגוש דן והסביבה אני משערת 9 שנים מהיותי בת 21. להיות נערת ליווי בתקופה של תשעה שנים זהו די ויותר זמן בהחלט כדי שיהיה ביכולתי להסביר לכן מה זה להיות נערת ליווי במדינה הזו בדרך מדוייקת בסתירה מאתרים רגילים המציירים את עיסוק שירותי הזנות כענף נבזה החייב להיעלם במהירות המיידת.
התואנה הבסיסית שהובילה אותי להתקפל באופן בהול מהפרנסה לשעבר כמורה היא בעיקרון נוחות. בתעסוקה הקודמת לכן שעסקתי בה הכנסתי 8987 ש"ח בחודש שהופקדו אליי לחשבון .להכניס משכורת של 449 ש"ח ליום זהו המון אמנם על מנת לחיות בצורה מכובדת עם זאת זה לא כלום בהשוואה אל עבודה בזנות בהם אפשרי לקבל 86730 שקלים במהלך חודש אחד של פגישות.

אורנוגרפיה: ההשפעה והמחלוקת סביב תעשיית מיליארדי הדולרים

אורנוגרפיה: ההשפעה והמחלוקת סביב תעשיית מיליארדי הדולרים

תעשיית הפורנו הייתה מקור לקסם, סקרנות ומחלוקת במשך עשרות שנים. עם עליית הטכנולוגיה והאינטרנט, הגישה לפורנו הפכה קלה מאי פעם. ההערכה היא כי תעשיית הפורנו…

נערות ליווי: הבנת עולם החברות בתשלום

נערות ליווי: הבנת עולם החברות בתשלום

המונח "נערת ליווי" עשוי לעורר דימויים של שערורייה וחוסר מוסריות, אך בחברה של ימינו, עולם נערות השירות התפתח לתעשייה מורכבת ורבת פנים. מסרטים הוליוודיים ועד…

עיסוי אירוטי: לחקור את העולם החושני של מגע חושני

עיסוי אירוטי: לחקור את העולם החושני של מגע חושני

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, הוא סוג של עבודת גוף כי כבר מתורגל במשך מאות שנים. זהו סוג של עיסוי המתמקד ביצירת חוויה…