לא לפחד לדבר על BDSM

רוצה לחיות את המיניות שלך ללא גבולות?

לדבר עם אשתך על BDSM יכול להיות חוויה מרתיעה. אחרי הכל, הנושא נתפס לעתים קרובות כטאבו ולא כולם מרגישים בנוח עם זה. עם זאת, אם אתם מעוניינים לחקור את הנושא של BDSM עם השותף שלך, אז חשוב להיות כנים ופתוחים על הרצונות שלך. עם קצת הכנה וידע, אתה יכול לגשת לדבר עם אשתך על BDSM בצורה שהיא גם מכבדת וגם אינפורמטיבית.

מהיכן להתחיל?

עוד לפני שמתחילים את השיחה, חשוב לחנך את עצמכם על BDSM. ישנם ספרים רבים ומשאבים מקוונים זמינים שיכולים לסייע לך להבין את היסודות של BDSM. קריאת ספרים ומשאבים אלה תעזור לך להשיג הבנה של הנושאים, כך שכאשר תפנה לאשתך בנושא, תוכל להציע לה תשובות מושכלות לשאלותיה.

כאשר הגיע הזמן לנהל את השיחה הראשונית על BDSM, אתה רוצה לבחור את ההגדרה הנכונה. ודאו שלשניכם יש מקום נוח לדבר בו ושאתם לא מפריעים לשום דבר חשוב. אתה צריך גם לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה רוצה לדבר על משהו שחשוב לך. זה יאפשר לה להתכונן לשיחה ולהיכנס להלך הרוח הנכון.

עכשיו כששניכם נמצאים במצב הרוח הנכון, עליכם להסביר לאשתכם שאתם רוצים לחקור BDSM. תן לה לדעת שעשית מחקר ואתה מעודכן היטב בנושא. אתה צריך גם לשתף אותה הרצונות שלך ואת הפנטזיות שיש לך על BDSM, כך שהיא יכולה לקבל הבנה של איפה אתה בא.

תקשורת היא המפתח כשמדובר בדיון BDSM עם אשתך. תודיע לה שאתה מבין שזה יכול להיות נושא רגיש ושאולי לא תהיה הסכמה הדדית עליו בסופו של דבר. עם זאת, תן לה לדעת כי כל הבחירות יכובדו וכי אתה מכבד את דעתה.

לבסוף, חשוב להדגיש בפני אשתך כי הבטיחות היא בראש סדר העדיפויות. דברו על הגבולות והגבולות של BDSM וודאו ששניכם מרגישים בנוח ומסוגלים להסכים לפני שאתם עוסקים בפעילות BDSM כלשהי.

ומה לגבי נערות ליווי  

שיחה עם אשתך על BDSM עשויה להיות שיחה קשה לנהל, אבל עם הכנה נכונה והבנה, זה יכול להיות חוויה חיובית. חינוך עצמך בנושא יבטיח שתוכל לענות על שאלותיה של אשתך ולשתף את חוויותיך. והכי חשוב, ודאו שהבטיחות והכבוד נמצאים בחזית השיחה. עם קצת סבלנות ותקשורת פתוחה, אתה ואשתך יכולים לנהל דיון משמעותי על BDSM.

זכור שאם זה הולך קשה מידי, אתה פשוט יכול לעשות זאת עם נערות ליווי. אתה יכול לעשות זאת הנערות של סוכנות https://ladystation.net/

גבעתיים: נווה מדבר של שלום, תרבות והיסטוריה בישראל

גבעתיים: נווה מדבר של שלום, תרבות והיסטוריה בישראל

נערות ליווי בגבעתיים גבעתיים – המכונה בעברית "עיר הגנים" – היא עיר מגורים תוססת במרכז הארץ, הממוקמת במחוז תל אביב לאורך הירקון, רק 5 ק"מ…

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

בעבר, סיפורי סקס הוסתרו לעתים קרובות במוסדות מחתרתיים מפוקפקים או נלחשו עליהם בשיחות שקטות. אבל בתקופה האחרונה, סיפורי סקס הפכו לחלק מתרבות המיינסטרים, עם מגזינים,…

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

כוכבות פורנו הן כמה מהאנשים המרתקים ביותר בעולם. מעלייתם לתהילה ועד לנוכחותם בשיח העולמי, כוכבי הקולנוע למבוגרים האלה שינו את הדרך שבה אנשים מסתכלים על…