חייל ישראלי מראה לנערות ליווי גאווה לאומית

כחייל ישראלי צעיר, אני גאה בשירות ובמחויבות שלי למדינה. אני איתן וחזק באמונות שלי, ובטוח בזהות שלי. אני גאה להיות חלק מההגנה הלאומית, ולעמוד על הערכים שלנו. אבל כשזה מגיע לחיי המין שלי, אני גם שם יש לי סטנדרטים גבוהים. 

עבורי, סקס הוא דרך נוספת להיות אמיץ,  או להיות פגיע ולשחרר. אני לא מפחד לחקור את הגבולות שלי ולדחוף קצת את המעטפת כשזה מגיע למה שאני מוכנן לנסות ולהתנסות בו. אני תמיד פתוח לחוויות חדשות ויכולה לעבור מרגע אחד רך ונעים, לקשה ומהיר ברגע הבא. אני גם לא מפחד לנסות קצת קינק אם אני מעוניין.

דבר אחד שאני אוהב לחקור הוא לכופף את בת זוגי ולקחת אותה מאחור. אין דבר שגורם לי להתקשות מהר יותר מאשר להיות מסוגל לשלוט בבת הזוג שלי, ולדחוף את עצמי לתוכה בכוח ובתשוקה. אני גם אוהב לנצל את הכוח הפיזי שלי ולהרים את בת זוגי מהמיטה בתנוחות שונות. התחושה שבת זוגי סומכת עליי שאהיה חזק מספיק בכדי להחזיק אותה בזמן שאני חודר אליה במרץ היא ללא ספק לוהטת.

אני לא זר לנתינה וקבלה של הנאה אוראלית. אני אוהב לטעום את בת הזוג שלי בכל מקום, ואני בהחלט לא ביישן לחקור את הגוף שלה עם הלשון שלי בכל מיני דרכים שובבות. אני גם בטוח בטכניקה שלי בכל הנוגע למשחק אצבעות. ואני משלב את הלשון עם האצבעות וגורם לכוס של הבחורה להירטס. . אני אוהבת להיות מסוגל לשגע את בת זוגי עם תנועה מיומנת. אני יוד  בדיוק איך לגעת וללטף אותה בכל הדרכים הנכונות ולגרום לה להתמוסס.

השילוב בין המחויבות והנאמנות שלי לעם לבין התעוזה והנכונות שלי לחקור את המיניות שלי הופך אותי לחייל הישראלי האולטימטיבי. אני גאה בתכונות שהופכות אותי לחייל נהדר, ועוד יותר גאה בצד הקינקי והשובב שאני יכול להביא כדי להפוך את חדר השינה לאינטנסיבי וסיפוק מובטח. אני גם מבלה הרבה עם נערות ליווי. בסוכנות escort1.info אני יכול למצוא נערות ליווי מכל העולם, ולהראות להן מה זין של חייל ישראלי יודע לעשות. 

גבעתיים: נווה מדבר של שלום, תרבות והיסטוריה בישראל

גבעתיים: נווה מדבר של שלום, תרבות והיסטוריה בישראל

נערות ליווי בגבעתיים גבעתיים – המכונה בעברית "עיר הגנים" – היא עיר מגורים תוססת במרכז הארץ, הממוקמת במחוז תל אביב לאורך הירקון, רק 5 ק"מ…

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

סיפורי סקס: איך ולמה הם הופכים להיות כל כך פופולריים

בעבר, סיפורי סקס הוסתרו לעתים קרובות במוסדות מחתרתיים מפוקפקים או נלחשו עליהם בשיחות שקטות. אבל בתקופה האחרונה, סיפורי סקס הפכו לחלק מתרבות המיינסטרים, עם מגזינים,…

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

10 סיבות מדוע כוכבות פורנו הן דמויות מרתקות כל כך

כוכבות פורנו הן כמה מהאנשים המרתקים ביותר בעולם. מעלייתם לתהילה ועד לנוכחותם בשיח העולמי, כוכבי הקולנוע למבוגרים האלה שינו את הדרך שבה אנשים מסתכלים על…